KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Kopparstick 11755600
nr 1175 5600
Kopparstick
Feste de Village, 49x65
Kondition: slitage, skador
Utrop:
400 kr
Såld:
350 kr
måndag 16 april 2018
kl 19:56:27
100 kr
200 kr
200 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr
300 kr